Gabinet
Przyjazny
Dzieciom

Zadzwoń
Odwiedź

ul. Chłapowskiego 33/22
63-100 Śrem
Pon-Pt. 9-20

Stomatolog Dziecięcy Śrem

Przystosowaliśmy naszą ofertę specjalnie z myślą o dzieciach.  Naszym celem jest zapewnienie Najmłodszym Pacjentom zabiegów, które nie będą powodem do strachu. W naszej pracy stosujemy specjalne techniki, które nie tylko pozwalają na uspokojenie Dziecka, ale również zapewnienie Mu komfortu psychicznego.

Bardzo zależy nam przede wszystkim na profilaktyce, dzięki której można uniknąć chorób zębów u dzieci, dlatego przy okazji każdej wizyty edukujemy. Nasi stomatolodzy skupiają się na tym, aby przekazać jak najwięcej wiedzy na temat prawidłowej techniki mycia zębów – jest to najważniejsze, jeżeli chodzi o zapobieganie próchnicy.

Nowoczesna Stomatologia Dziecięca – Śrem jej potrzebuje.

Nowoczesny
Gabinet

W naszej pracy stawiamy na jakość! Fotele dentystyczne, specjalistyczne narzędzia czy mikroskop, to tylko niektóre z rzeczy, które ułatwiają nam prace. Od niedawna jesteśmy również w posiadaniu Tomografu CBCT CS 9300 za którego pomocą jesteśmy w stanie wykonać u naszych Pacjentów pełną tomografię komputerową 3D w obrębie głowy.

Wykwalifikowany
Personel

Każdy z naszych stomatologów jest wykwalifikowany nie tylko zawodowo, ale również w zakresie wykonywania zabiegów w sposób delikatny i jak najmniej bolesny. Ponadto jesteśmy wyspecjalizowani w bezproblemowej obsłudze młodszych pacjentów. Dzięki nam Twoja pociecha przestanie bać się dentysty.

Duży
Zespół

Wiemy, jak ważna dla naszych Pacjentów jest szybka reakcja, dlatego stale powiększamy nasz zespół, aby umożliwić jak najszybsze wizyty. Staramy się aby czas oczekiwania na wizytę był zmniejszony do minimum.

Kompleksowość

Jesteśmy pewni, że każdy z naszych Pacjentów chciałby aby każdy z możliwych zabiegów mógł wykonać w jednym miejscu, dlatego nasz zespół składa się z szeregu specjalistów, którzy zajmują się każdą możliwą dziedziną stomatologii.

Indywidualne
Podejście

Każdy pacjent ma indywidualne predyspozycje, dlatego do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Najważniejsza w tym przypadku jest diagnoza, którą wykonujemy z dużą dokładnością i przede wszystkim skrupulatnie - to pozwala dobrać indywidualne leczenie.

Łatwa rejestracja

Nie ograniczamy naszych Pacjentów, dlatego umożliwiamy rejestrację telefoniczną. Ponadto, jeżeli trafi się nagły przypadek, można odwiedzić nas bez zapowiedzi - w takim przypadku robimy wszystko, co w naszej mocy, aby przyjąć naszych Pacjentów jak najszybciej.

Mnóstwo rodziców obawia się, jak ich pociechy zniosą wizytę u stomatologa. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest wybranie gabinetu, który przystosowany jest do przyjmowania tych najmniejszych pacjentów. Wykwalifikowani lekarze, przemiły i profesjonalny personel oraz najnowocześniejsze sprzęty – to wszystko z pewnością przyczynia się do tego, że dziecko będzie się czuło bezpiecznie i komfortowo na fotelu stomatologicznym.

Stomatolog dziecięcy Śrem

Pojawienie się pierwszych ząbków u malucha to idealny moment, by zacząć regularnie odwiedzać stomatologa. Gabinet przyjazny dzieciom jest miejscem, w którym zarówno dzieci, jak i ich rodzie będą się czuli niezwykle komfortowo. Stomatolog zadba o to, by pokazać maluchowi, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej. Ważne jest bowiem nie tylko codzienne, dokładne mycie zębów odpowiednimi preparatami, ale również odwiedzanie gabinetu dentystycznego systematycznie (minimum raz na pół roku). Należy bowiem podkreślić, iż odpowiednie nawyki dbania o zęby kształtuje się w pierwszych latach życia dziecka. W tym czasie można również zaproponować rodzicom dzieci odpowiednie środki, by we właściwy sposób zabezpieczyć zęby maluchów. Fluoryzacja, lakowanie, czyszczenie specjalnymi i bezpiecznymi preparatami – to tylko jedne z nielicznych propozycji zabiegów, które można zastosować u dzieci, by zadbać o ich uśmiech.

Dlaczego warto wybrać gabinet przyjazny dzieciom?

Pierwsza wizyta u stomatologa jest niezwykle ważna. Jeżeli dziecko będzie na niej czuło się dobrze, zapewne w przyszłości nie będzie miało problemów z systematycznym odwiedzaniem tego miejsca. Nowoczesne sprzęty, eleganckie wnętrza, wykwalifikowani stomatolodzy, przyjaźnie nastawiony personel, indywidualne podejście do każdego pacjenta przyczynia się do tego, że dziecko nie boi się badania, leczenia, ani też stosowania rozmaitych preparatów, które przyczynią się do tego, że jego zęby będą piękne, lśniące i przede wszystkim zdrowe. To ważne, by rodzic postawił na miejsce, którego dziecko nie będzie się bało i do którego będzie wracać z uśmiechem. Stomatolog dziecięcy Śrem z pewnością sprosta wymaganiom najmłodszych pacjentów.